Leden 9, 2019

Prostory SD

Objekt je vybaven pro ubytování velkých skupin až 60-ti osob, které využívají sportovní centrum, zasedací místnosti a přilehlou kuchyň.

Skládá se z tělocvičny (6 x 12 m), baletního sálu se zrcadlovou stěnou (5 x 4 m) a také tzv. “Arény” (6 x 9 m) s pěnovou podlahou. U sportovního centra jsou k dispozici i šatny a sprchy.

V zasedacích místnostech se dají pořádát různé přednášky či kurzy. Jsou tu stoly a židle až pro 60 osob.

Pro ubytování menších skupin do 5-ti osob nabízíme malý pokoj s vlastní kuchyňkou i sociálním zázemím.

Možnost oživit družinovou/oddílovou schůzku, “osahat” technologii 3D tisku, možnost si vytisknout vlastní modely na třech 3D tiskárnách (FDM). Je možné se domluvit i pro neskauty. Kontaktujte správce SD.